top of page

İPTAL VE İADELER

İADE VE DEĞİŞİM
İade ve değişimler için altı (6) şart,

Ürünün kullanılmamış, etiketi çıkarılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

 

Özel üretim siparişlerde, indirim dönemi satın alınan ürünlerde, özel günlerde ki kampanyanlarda (yeni yıl, sevgililer günü, anneler günü) yapılan alışverişler iade kabul edilememektedir.

 

Ayıplı ürün dışında ücretsiz iade servisi sunmamaktayız. Lütfen, iade edilen ürünler bize ulaşana kadar kargodan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın. 

 

Ürün teslimat tarihinden itibaren en fazla 1 (bir) gün içinde faturası ve orijinal paketiyle (Onur Korkmaz adına) So Produksiyon,Nispetiye mah. Belediye sit 15AA Etiler/Istanbul adresine gönderilmesi gereklidir.

 

Kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Tarafımıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

 

Ürünün kargoya teslim olduğu gün iade/değişim nedeniniz ve talebinizin de siladenizkorkmaz@gmail.com adresine mail atılması gerekmektedir.

Bu kriterlere uymayan ürünlerin iade ve değişimleri kesinlikle mümkün değildir.
 
Ürünün kargoya teslim olduğu gün iade/değişim nedeniniz ve talebinizin de siladenizkorkmaz@gmail.com adresine mail atılması gerekmektedir.
Bu kriterlere uymayan ürünlerin iade ve değişimleri kesinlikle mümkün değildir.
 
Değişim prosedürü
Özel sipariş dışında ki tüm siparişlerinizi 5 (beş ) iş günü içersinde değiştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünlerde, gönderdiğiniz ürünlerin yukardaki şartlara uygunluğu onaylandıktan sonra size ödediğiniz tutar değerinde alışveriş hakkı tanımlanacaktır. Bu hakkı zaman limiti olmaksızın limonettedesign.shop’da kullanabilirsiniz.
 
İade prosedürü
Alışveriş hakkı yerine para iadesi tercih eden müşterilerimizin ücret iadeleri bankalarının iade koşulları ve taksit seçeneği çerçevesinde alışveriş yapmış oldukları kredi kartlarına iade edilir. Kredi kartınıza yapılan geri iadenin ekstrenize yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama iki - üç hafta sürebilir. Bu süreç her bankanın kendine özel uygulaması olup, Limonettedesign.shop’un bu sürece herhangi bir müdahale hakkı bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartı ekstrenize yansıma sürecini bankanızdan takip edebilirsiniz. Banka havalesi ödemeli siparişlerde banka hesap numaranızı e-mail ile bize ilettikten sonra 10 iş günü içinde hesabınıza havale/eft yapılacaktır. Kargo/kurye/kapıda ödeme ücretleri iade edilememektedir. İndirim dönemi satın alınan ürünlerde iade yapılmamaktadır.
 
Önemli not
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmediğinden siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

bottom of page